Kategorie:
Nezařazené

Blíží se konference ODPAD ZDROJEM

I letos, ve dnech 28. a 29. března, proběhne odborná konference ODPAD ZDROJEM. Po úspěšných předchozích letech naváže na témata ODPADY, ENERGIE, VODA, STAVBY a doplní jej o nové – cirkulární radnice.

Hlavním cílem konference je představit fungující chytré technologie a inovace umožňující hospodařit efektivněji v souladu s přírodou a cirkulární ekonomikou a zároveň poukázat na příklady dobré praxe z České republiky i ze zahraničí a zprostředkovat zástupcům samospráv diskuzi s odborníky.  Konferenci už počtvrté pořádá Institut Cirkulární Ekonomiky (dále jen INCIEN). Je určena všem zástupcům samospráv, tedy starostům či vedoucím pracovníkům odborů životního prostředí, případně technických služeb, zástupcům asociací samospráv a asociací v oblasti staveb, nakládání s odpadem, vodou či energií. Program konference bude reagovat na aktuální diskutované výzvy jako například problematika sucha a nakládání s vodou, třídění a recyklace odpadů a uplatnění druhotných surovin.*

Více na/incien.org/odpad-zdrojem-2019/

 

Komentáře ke článku 1

  • DanielHeller

    I am for the first time here. I came across this blog and I find It really useful & it helped me out much. I hope to give something back and aid others like you helped me. I think this is engaging and eye-opening material. Thank you so much for caring about your content and your readers.
    https://writeversity.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *