Veletrh POLLUTEC se blíží

Takřka na konci tohoto roku se bude konat již devatenáctý ročník veletrhu Pollutec.Tento mezinárodní veletrh zařízení, výrobků, technologií a služeb pro ochranu životního prostředí proběhne 2. - 5. 12. na výstavišti v Paříži (Paris-Noord Villepinte). Organizátoři oznámili, že očekávají 1600...

Takřka na konci tohoto roku se bude konat již devatenáctý ročník veletrhu Pollutec.
Tento mezinárodní veletrh zařízení, výrobků, technologií a služeb pro ochranu životního prostředí proběhne 2. – 5. 12. na výstavišti v Paříži (Paris-Noord Villepinte).

 Organizátoři oznámili, že očekávají 1600 vystavovatelů a 40 000 návštěvníků. Akce poprvé proběhne v ultramoderním hale č. 6 výstaviště. V nomeklatuře výstavy jsou zahrnuty oblasti nakládání s odpady a recyklace, sanací a dekontaminace půd, čištění odpadních vod, anylýzy, měření a monitoring, průmyslové čištění atd.
Více než 70 % plochy však bude jako obvykle patřit firmám z oblasti nakládání s odpady a vodou. K tomu přistupují témata, reflektující současný zájem průmyslu: je to prevence a management rizika, k němuž je organizováno diskusní fórum zaměřené na environmentální rizika a jadernou bezpečnost. Další diskusní fórum bude mít jako téma hluk, jeho předcházení a odstraňování. V souvislosti s nedávnými haváriemi tankerů je také zařazeno téma ochrany pobřeží před ekologickými katastrofami.
Na základě zájmu návštěvníků z minulých ročníků byla do doprovodného programu zařazena diskuse a přednášky o obnovitelných zdrojích energie (solární, fotovoltaické, geotermálních zdrojích, větru, vodíkovémpohonu).
Celkem proběhne během čtyř dnů veletrhu patnáct konferencí a diskusních setkání. Budou také k dispozici dvě otevřená fóra pro prezentaci jednotlivých firem.
Na Polllutecu jsou už ohlášeny národní prezentace sedmi států (Belgie, Kanada, Německo, Jižní Korea a další), a je očekáváno kolem pěti set zúčastněných zahraničních firem.
Bližší informace o programu i organizačních a technických záležitostech naleznete na www.pollutec.com.
-jhm –

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *