Sdružení komunálních služeb mělo již padesátý kongres

Ve dnech 11.-13. 5. 2016 proběhlo setkání členské základny Sdružení komunálních služeb, z. s., spojené s oslavou dvacátého pátého výročí založení sdružení.

Během setkání se nejen schvalovaly nové stanovy spolku, ale především se diskutovalo o připravovaném zákoně o odpadech. Z této diskuze vzešlo a členskou základnou bylo odsouhlaseno memorandum a připomínky k tomuto připravovanému zákonu. Toto memorandum a připomínky budou předány poslanecké sněmovně, Ministerstvu životního prostředí, Svazu měst a obcí aj.

Po skončení členské schůze následovala slavnostnější část, a to předávání ocenění. Za odpovědnou práci je získali  dva bývalí prezidenti sdružení,  Ing. Petr Klimecký a Václav Říha. Ocenění za počin roku  patří Ing. Martinu Giráškovi – provozně technickému náměstku TS Opava s. r. o. Za vzájemnou spolupráci byli oceněni Mgr. Peter Kuba a Wojciech Janka, prezidenti podobných sdružení na Slovensku a v Polsku, dále prezident Sdružení veřejného osvětlení Ing. Jiří Skála a rovněž zástupci odborných periodik  – mezi nimi  i časopisy Odpady, Komunální technika a Moderní obec nakladatelství Profi Press.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *