Projekt na Ukrajině

Projekt na Ukrajině Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) v prosinci poprvé projednávala udělení úvěru 22 mil. USD ukrajinskému městu Charkov na realizaci projektu zpracování pevných domovních odpadů. Městské orgány ukrajinského Charkova dokončují přípravu potřebných podkladů pro získání úvěru....

Projekt na Ukrajině

Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) v prosinci poprvé projednávala udělení úvěru 22 mil. USD ukrajinskému městu Charkov na realizaci projektu zpracování pevných domovních odpadů.

Městské orgány ukrajinského Charkova dokončují přípravu potřebných podkladů pro získání úvěru. V balíku podkladů jsou obsaženy nejen výsledky zkoumání nezávislých expertů z britských firem, ale i technické a ekonomické zdůvodnění celého projektu včetně souhlasného stanoviska orgánů místní správy a ukrajinské vlády.

V případě pozitivního rozhodnutí má být dohoda o úvěru ratifikována ukrajinským parlamentem. Místní orgány počítají s úvěrem ve výši více než 10 mil. USD za obvyklých podmínek EBRD. Koncem roku 1999 přislíbila ukrajinská vláda vydání státní garance na tento úvěr. Celková hodnota projektu bude činit 22 mil. USD.

– ct –

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *